Rok 2014 był dla firmy Streamsoft czasem bardzo intensywnego rozwoju, nie tylko w zakresie oferowanych produktów, ale również w obszarze budowania struktury firmy. W kwietniu 2014 uruchomiliśmy nowy oddział we Wrocławiu, który obecnie rozwija się bardzo dynamicznie. W lipcu nastąpiła zmiana lokalizacji oddziału w Warszawie. Ponadto, w Krakowie uruchomiliśmy spółkę zależną Streamsoft Kraków.

Rok 2014 był nie tylko intensywny pod względem rozwoju, ale również bardzo dobry pod względem sprzedaży. Odnotowaliśmy 40,7% wzrost sprzedaży w stosunku do 2013 roku. Sprzedaż wiodących systemów klasy ERP dla średnich i dużych firm wzrosła kolejno: o 36,4% dla Streamsoft Prestiż (przeznaczony dla firm produkcyjnych) oraz o 35,6% dla Streamsoft Verto (system dedykowany, szyty na miarę).

Dziękujemy klientom za zaufanie do naszych produktów i to, że doceniają nasze starania w zakresie dostarczenia nowoczesnego oprogramowania w dobrej cenie i z możliwością częstej aktualizacji. Dziękujemy również partnerom biznesowym i dystrybutorom, którzy dbają oto, aby klienci w całej Polsce mogli mieć dostęp do naszych produktów.