Na początku grudnia 2011 firma Streamsoft otrzymała dwie ważne nagrody. Pierwsza to Złoty Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play, a druga to Certyfikat Jakości i statuetka w konkursie Nasze Dobre Lubuskie.

Certyfikat Przedsiębiorstwo fair Play został wręczony przedstawicielowi Zarządu firmy podczas uroczystej gali w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, która odbyła się 2 grudnia 2011. Istotą konkursu, w ramach którego przyznano firmie Streamsoft to wyróżnienie jest promocja kultury przedsiębiorczości oraz zachowań etycznych w biznesie.

W plebiscycie „Nasze Dobre Lubuskie”, organizowanym przez Gazetę Lubuską znaleźliśmy się w gronie 10 najlepszych firm działających w województwie lubuskim. Ideą konkursu jest promowanie lubuskich firm, ich produktów oraz usług. Wyniki plebiscytu ogłoszono na uroczystej gali w dniu 7 grudnia 2011.

Certyfikat „Nasze Dobre”, w kategorii najlepszy produkt przemysłowy – otrzymał nasz moduł do Zarządzania produkcją z systemu ERP Streamsoft Prestiż. Moduł umożliwia przygotowanie, planowanie, sterowanie (również metodą KANBAN) i rozliczanie różnych rodzajów produkcji m.in.: produkcję pod zamówienie, produkcję na stan magazynowy, montaż na zamówienie, produkcję wariantową itp. Unikalna koncepcja modelowych wdrożeń produkcji – skraca czas konfiguracji oprogramowania o 50% i znacząco zmniejsza koszty wdrożenia.

Elementem ważnym w procesie rozwoju oprogramowania do zarządzania produkcją są cykliczne konferencje – spotkania przedstawicieli producenta oraz kadry zarządzającej produkcją w przedsiębiorstwach – organizowane pod hasłem „Informatyka w produkcji”. Stanowią one dobrą okazję do zaprezentowania przez firmę Streamsoft najnowszych rozwiązań informatycznych w zakresie wspomagania produkcji oraz umożliwiają wymianę poglądów i doświadczeń na temat sprawnego sterowania obszarem produkcji.

Certyfikat „Nasze Dobre” jest ważnym dowodem na to, że nasze produkty są dla klientów użyteczne w codziennej pracy. Certyfikat Fair Play pokazuje, że jesteśmy firmą która szanuje konkurencję i działa zgodnie z zasadami etycznego zachowania.