Streamsoft po raz kolejny znalazł się wśród 16 zaawansowanych technologicznie firm reprezentujących Polskę na międzynarodowej misji gospodarczej Hannover Messe.

Hasło przewodnie tegorocznego spotkania to: rewolucja cyfrowa w przemyśle – pomiędzy automatyzacją, sztuczną inteligencją, IT i energetyką.

Nasze nowoczesne systemy ERP: Streamsoft Prestiż – dedykowany branżom produkcyjnej, handlowej i usługowej, jak i Streamsoft Verto – sprawdzający się w branży omnichannel (e-commerce i retail), centrach dystrybucyjnych i firmach projektowych – jak najbardziej wpisują się w tematykę misji.

Targi można zwiedzać od 23.04 (poniedziałek) do 27.04 (piątek), a udział w nich bierze niemal 5 tys. wystawców z całego świata. Wszyscy oni prezentują zaawansowane technologie i produkty.

Streamsoft otrzymał możliwość udziału w targach jako jedna z firm wyróżnionych w konkursie przez organizatora misji – Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. Spotkanie jest dla nas okazją do nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów biznesowych z firmami z Polski i z zagranicy.

Zapraszamy na stoisko „Województwo Lubuskie” – Hall 27, Stand E14!