Chcecie związać swoją przyszłość z branżą IT? Konkurs Young Code Architects powstał właśnie po to, by pomóc młodym programistom w starcie. Dzięki wygranej studenci, absolwenci, pasjonaci mają szansę zacząć swoją karierę w Streamsoft, w jednej z wiodących firm na rynku IT. Cieszymy się, że próbujecie i chcecie dołączyć do naszego kreatywnego działu oprogramowania. Ale żeby to nastąpiło musicie najpierw przejść 2 etapy konkursu.

Pierwszy już za nami. Wpłynęło do nas sporo rozwiązań, czas więc na weryfikację.

Kolejny etap ruszy w poniedziałek, 23 maja. Uczestnicy, którzy przeszli 1 etap dostaną do rozwiązania zadanie, tym razem o wyższym stopniu trudności. Z pewnością będzie to wyzwanie, a może dla niektórych tylko formalność. Mamy nadzieję, że uda Wam się dotrzeć do finału, w którym o zwycięstwie zadecydują z pewnością niuanse. Liczymy na Was!

Do wygrania 3-miesięczny płatny staż w centrali firmy w Zielonej Górze, podczas którego zwycięzca (lub zwycięzcy) będzie mógł realizować się i pracować nad ciekawymi projektami w kreatywnym zespole programistów.

Partnerami 4 edycji konkursu „Young Code Architects 2016” są Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego, portal Osnews.pl, Instalki.pl oraz portal studencki StudentNews.pl

Odwiedź stronę konkursu – konkurs.streamsoft.pl