Eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce. Miesięcznie sklep odwiedza ponad milion klientów. System Streamsoft Verto wspiera działania e-sklepu.

Firma eobuwie.pl w swoim portfolio posiada ponad 400 marek z Polski i zagranicy. To ponad 25 tysięcy modeli butów i torebek. Sklep zajmuje pierwsze miejsce w rankingu Internetowych Sklepów Obuwniczych Opineo.pl. Twórcy eobuwie.pl starają się, aby zakupy były przyjemne i proste, a podejście do klienta elastyczne. To obecnie największa internetowa platforma sprzedażowa obuwia na rynku polskim, z wizją ekspansji na rynki zagraniczne.

Eobuwie.pl realizuje tysiące zamówień dziennie. Posiada ponad 8 mln aktywnych użytkowników, a miesięcznie witrynę sklepu odwiedza ponad milion klientów. Logistyka wysyłek w firmie zorganizowana jest na wysokim poziomie. Tysiące produktów składowych w magazynach są dokładnie oznaczone. Wszystko po to, aby ułatwić ich lokalizację, a tym samym skrócić proces realizacji zamówienia.

Największy internetowy sklep obuwniczy wybrał system ERP Streamsoft Verto do organizacji procesów sprzedażowych, aby działać jeszcze efektywniej. Wszystkie złożone zamówienia trafiają do systemu Streamsoft Verto, który stanowi mocno rozwinięte i dobrze zorganizowane zaplecze e-sklepu. Oprogramowanie jest w pełni zintegrowane z platformami sprzedażowymi, aukcyjnymi i innymi rozwiązaniami typu frond-end.

Głównym zadaniem systemu jest przetwarzanie informacji o statusach realizacji zamówień, monitorowanie płatności, aktualizowanie stanów magazynowych, dokonywanie rezerwacji towaru, drukowanie etykiet i dokumentów, w tym listów przewozowych oraz automatyzacja powtarzalnych czynności, w celu skrócenia czasu ich realizacji.