Streamsoft Verto


Skuteczny w omnichannel

Streamsoft Verto


Skuteczny w omnichannel

eobuwie.pl

Streamsoft jest naszym partnerem od wielu lat.

Firma była z nami kiedy sprzedawaliśmy nasz asortyment lokalnie, jak również kiedy podjęliśmy decyzję o rozwoju kanału internetowego. Wdrożone rozwiązanie ERP Streamsoft Verto wykorzystujemy codziennie do obsługi kilkudziesięciu tysięcy procesów związanych z obsługą zamówień naszych klientów.

Istotnym elementem rozwiązania jest także moduł WMS zintegrowany z liniami sortującymi zamówienia w naszym centrum logistycznym oraz omnichannelowy moduł POS do obsługi sprzedaży w naszych showroomach.

Mamy pewność, że każdy nasz pomysł będzie zrealizowany z wykorzystaniem systemu ERP Streamsoft Verto.

Marcin Grzymkowski,
Prezes Zarządu eobuwie.pl

 

 

Eobuwie.pl: na polskim rynku od ponad 20 lat, od dekady w e-sprzedaży, obecnie lider e-commerce w segmencie obuwia w Polsce i krajach CEE. Ponadto firma jest jednym z pionierów rozwoju sprzedaży w modelach omnichannel oraz unified commerce w Polsce i oferuje klientom łączność z brandem zarówno online, jak i offline (sieć nowoczesnych salonów stacjonarnych w całej Polsce).

Główne tematy Case Study:

  • Pozycja lidera eobuwie.pl na rynku e-commerce
  • Aktualna oferta i pozycja rynkowa firmy
  • Rozwiązanie ERP Streamsoft Verto w eobuwie.pl
  • Korzyści ze współpracy ze Streamsoft

Wypełnij formularz, a otrzymasz Case Study

Nazwa firmy:

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonu