Streamsoft Next

Zbuduj własne ERP

Zbuduj własne ERP

Platforma „Streamsoft Next” pozwala specjalistom IT, wspierającym pracę przedsiębiorstw, na dowolną rozbudowę systemu „Streamsoft Verto”. Rozbudowa możliwa jest na trzech poziomach:

 • Poziom podstawowy, czyli wszystko to, co można „wyklikać” (włączyć lub wyłączyć w systemie)
 • Poziom wdrożeniowy, czyli wszystko to, czego potrzebuje konsultant, żeby wdrożyć system
 • Poziom deweloperski, czyli wszystko to, co mogą robić twórcy systemu „Streamsoft Verto”

Poziom podstawowy

Działając na poziomie podstawowym, korzystamy z tych mechanizmów, które zostały wbudowane w warstwę kliencką systemu oraz przystosowane do obsługi przez osoby bez specjalnego przygotowania technicznego.

Poziom wdrożeniowy

Poziom wdrożeniowy, zgodnie z nazwą, został stworzony dla osób odpowiedzialnych za wdrożenie systemu u klienta. Poziom ten umożliwia dostosowanie systemu w znacznym obszarze funkcjonalności, w zasadzie bez potrzeby tworzenia czy modyfikacji kodu. Prace na tym poziomie mogą wykonywać osoby z przygotowaniem technicznym, analitycznym i projektowym.

Poziom developerski

Poziom developerski to poziom najbardziej zaawansowany, z jednej strony daje prawie nieograniczone możliwości, z drugiej wymaga już umiejętności programistycznych. Aby opisać możliwości na tym poziomie, wystarczy powiedzieć, że system „Streamsoft Verto” został stworzony w całości na poziomie developerskim, oznacza to, że działając na tym poziomie mamy dostęp do API, narzędzi i technik pracy dokładnie takich samych jak twórcy tego systemu.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Podczas prezentacji pokażemy jak system działa w praktyce.

Przedstawimy rolę narzędzia w skutecznym zarządzaniu procesami w Twojej firmie. Powiemy m.in. o możliwościach startowych ERP oraz opcji tworzenia dedykowanych rozwiązań – dla branży czy konkretnego procesu.

Umów Prezentację

  Uzupełnij formularz, oddzwonimy do Ciebie!

  Zaproponujemy termin bezpłatnej prezentacji systemu ERP.

  Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Prywatności Streamsoft.

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: