Streamsoft Next


Zbuduj własne ERP

Streamsoft Next


Zbuduj własne ERP

Zbuduj własne ERP

Platforma „Streamsoft Next” pozwala specjalistom IT, wspierającym pracę przedsiębiorstw, na dowolną rozbudowę systemu „Streamsoft Verto”. Rozbudowa możliwa jest na trzech poziomach:

  • Poziom podstawowy, czyli wszystko to, co można „wyklikać” (włączyć lub wyłączyć w systemie)
  • Poziom wdrożeniowy, czyli wszystko to, czego potrzebuje konsultant, żeby wdrożyć system
  • Poziom deweloperski, czyli wszystko to, co mogą robić twórcy systemu „Streamsoft Verto”

Poziom podstawowy

Działając na poziomie podstawowym, korzystamy z tych mechanizmów, które zostały wbudowane w warstwę kliencką systemu oraz przystosowane do obsługi przez osoby bez specjalnego przygotowania technicznego.

Poziom wdrożeniowy

Poziom wdrożeniowy, zgodnie z nazwą, został stworzony dla osób odpowiedzialnych za wdrożenie systemu u klienta. Poziom ten umożliwia dostosowanie systemu w znacznym obszarze funkcjonalności, w zasadzie bez potrzeby tworzenia czy modyfikacji kodu. Prace na tym poziomie mogą wykonywać osoby z przygotowaniem technicznym, analitycznym i projektowym.

Poziom developerski

Poziom developerski to poziom najbardziej zaawansowany, z jednej strony daje prawie nieograniczone możliwości, z drugiej wymaga już umiejętności programistycznych. Aby opisać możliwości na tym poziomie, wystarczy powiedzieć, że system „Streamsoft Verto” został stworzony w całości na poziomie developerskim, oznacza to, że działając na tym poziomie mamy dostęp do API, narzędzi i technik pracy dokładnie takich samych jak twórcy tego systemu.

Umów bezpłatną prezentację systemu

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatną prezentację systemu ERP.

Przedstawimy oferowane przez nas rozwiązania, dobrane pod kątem specyfiki branży, w której działa firma. Prezentacja jest jedną z najbardziej efektywnych form uzyskania informacji o możliwościach systemu ERP i korzyściach po jego wdrożeniu.

Wypełnij formularz!

Informacje o firmie

Nazwa firmy:
Branża:

Miejscowość:

Dane kontaktowe


Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Twoich danych użyjemy tylko do kontaktu z Tobą.

Dodatkowe informacje

W polu poniżej możesz zostawić wiadomość dla naszego konsultanta.


Chcę otrzymywać informacje marketingowe i merytoryczne dotyczące produktów Streamsoft z wykorzystaniem: adresu e-mailnumeru telefonu