Platynowy Partner Streamsoft

Artex IT - Logo

Artex IT

Radom
ul. Podmiejska 6a
mazowieckie

48 385 13 75
biuro@artexit.pl

Opis firmy

Rok założenia: 1997

Ilość zatrudnionych osób: 32 osoby, m.in. 3 działy programistów, hotline, dział wdrożeń, marketing, dział serwisu.

Współpraca z Artex IT charakteryzuje się profesjonalizmem, innowacyjnością, zaangażowaniem i bezpieczeństwem – to wartości, które są fundamentem naszej działalności i gwarancją sukcesu naszych klientów.

Dzięki ciągłemu rozwojowi, zaangażowaniu całego zespołu oraz umiejętnościom i doświadczeniu naszych pracowników, nasza firma cieszy się uznaniem i zaufaniem klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne.

Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów, dlatego kładziemy szczególny nacisk na jakość świadczonych usług, indywidualne podejście oraz wysoki standard usług wdrożeniowych i obsługi powdrożeniowej. Wspieramy przedsiębiorstwa w podejmowaniu strategicznych decyzji oraz doskonaleniu procesów operacyjnych, dostarczając oprogramowanie umożliwiające wyprzedzenie konkurencji i usprawnienie działania firmy.

Przeprowadzone wdrożenia/doświadczenie:

  • Ilość przeprowadzonych wdrożeń: kilkaset
  • Specjalizujemy się w kompleksowych wdrożeniach w całym przedsiębiorstwie. Wprowadzamy nowe oprogramowanie we wszystkich sektorach firmy. Rozwiązanie wprowadzone w taki sposób jest najkorzystniejszą opcją przy tego typu inwestycji.
  • Wyróżniamy się ogromnym doświadczeniem z zakresu wdrożeń technologii informatycznych, specjalizujemy się w zaawansowanych wdrożeniach zintegrowanych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych o rozbudowanej strukturze, w tym wielooddziałowych.
  • Nasze autorskie aplikacje oraz oprogramowanie Streamsoft Prestiż są dostosowywane do indywidualnych wymagań i specyfiki każdego klienta, co pozwala na optymalizację i stabilizację pracy w wielu przedsiębiorstwach.

Referencje