Partner Streamsoft

Akces Logotyp

Akces s.c.

Toruń
ul. Lotników 7
kujawsko-pomorskie

56 65 270 65

biuro@akces.pro

Opis firmy

Rok założenia: 1998

Ilość zatrudnionych osób: 9, specjalistów: 3 osoby Biuro Obsługi Klienta, 6 Pracownicy Działu Wdrożeń i Serwisu

Akces s.c. to dostawca oraz integrator nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. Posiada 25-letnie doświadczenie na rynku lokalnym i krajowym, dostarczając pełne rozwiązania biznesowe: oprogramowanie dla sektora MŚP, zintegrowane systemy zarządzania przedsiębiorstwem ERP, aplikacje do zarządzania relacjami z klientami, platformy B2B lub/i B2C oraz specjalistyczne oprogramowanie branżowe.

Firma prowadzi również sprzedaż sprzętu komputerowego, urządzeń fiskalnych oraz udziela doradztwa i szkoleń z obsługi sprzętu IT i oprogramowania. Przedsiębiorstwo kompleksowo zajmuje się Klientem, od doradztwa w zakresie zakupu oraz wdrożenia, poprzez uruchomienie, szkolenie z obsługi oprogramowania, a także jego utrzymanie.

 

Przeprowadzone wdrożenia/doświadczenie

Ilość przeprowadzonych wdrożeń: od 500 do 1000 dużych i małych wdrożeń

Obszary są najczęściej wdrażane przez firmę: Handel / Magazyn / Kadry / Płace / CRM / Produkcja

Firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań do obsługi przedsiębiorstw, szczególnie z zakresu Kadr, Księgowości, Handlu i Gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwach MŚP oraz Biurach księgowych; w szkoleniach z obsługi oprogramowania Kadrowego i Księgowego.

Akces s.c. przeprowadza integracje kanałów sprzedaży e-Commerce z systemami wewnętrznymi przedsiębiorstwa i z obsługą kurierską. Wykorzystuje przy tym rozwiązania dostępne na rynku, np. BaseLinker oraz rozwiązania własne tworzone pod potrzeby Klienta.