Złoty Partner Streamsoft – firma Artex IT zdobyła I miejsce w kategorii „Informatyka i Telekomunikacja” w VIII edycji Konkursu Mazowiecka Firma Roku 2010. Do konkursu zgłosiło się wiele znakomitych firm, dlatego tym bardziej cieszy fakt, że zwycięzcą w tak wymagającej kategorii został jeden z wiodących Partnerów biznesowych naszej firmy.  Artex IT jest jednym z liderów w zakresie sprzedaży oprogramowania Streamsoft PRO i Streamsoft Prestiż.

Celem konkursu jest promowanie dynamicznie działających przedsiębiorstw z Warszawy i Mazowsza. Organizatorami konkursu są: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. – we współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy, Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A., Mazowiecką Izbą Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Państwową Inspekcją Pracy, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Wojewódzkim Urzędem Pracy w Warszawie.

Artex IT od ponad 15 lat jest dostawcą oprogramowania dla biznesu, który oferuje Klientom profesjonalne rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem oraz kompleksową obsługę powdrożeniową oprogramowania. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, firma Artex IT przeprowadziła wiele udanych wdrożeń systemu ERP Streamsoft Prestiż, o złożonym poziomie trudności, w firmach z takich branż gospodarki jak: branża petrochemiczna, spożywcza, produkcyjna, handlowa (w sieciach sprzedaży hurtowej i detalicznej), budowlana itp. Wśród nich są implementacje systemu m.in. w firmie: Barter S.A., Gamart S.A., Krzyżanowscy Sp. z o.o., Fanex Sp. z o.o.

Artex IT sprzedaje i wdraża z sukcesem również własne rozwiązania informatyczne zaprojektowane dla branży petrochemicznej – przede wszystkim dla polskiego rynku LPG.