Firma informatyczna ZETO S.A. z siedzibą w Poznaniu, podpisała w październiku br., umowę partnerską dotyczącą współpracy z naszą firmą, w zakresie sprzedaży i wdrażania zintegrowanego systemu informatycznego ERP – Streamsoft Prestiż.

ZETO Poznań to Spółka, która od 45 lat działa na rynku usług informatycznych. Zasoby ludzkie, wieloletnie doświadczenie i dysponowanie nowoczesnymi technologiami świadczą o tym, że firma ZETO jest świetnie przygotowana do rozwiązywania złożonych problemów Klientów, z zakresu informatyki.

Specjaliści z ZETO badając potrzeby informatyczne Klientów, dostrzegli duże zainteresowanie produktami naszej firmy, a zwłaszcza „modelowymi wdrożeniami produkcji” – autorską koncepcją dotyczącą zasobo i kosztooszczędnej implementacji rozwiązań informatycznych w obszarze produkcji.

Współpraca ZETO S.A. z naszą firmą, zaowocuje zwiększeniem potencjału wdrożeniowego dla systemu PRESTIŻ, wymianą doświadczeń pod kątem zwiększenia satysfakcji Klientów z użytkowanego oprogramowania oraz budowaniem nowej jakości w procesie sprzedaży i obsługi posprzedażnej Klientów.