Zakończyliśmy zaawansowane wdrożenie modułu kadrowo-płacowego (aplikacja systemu klasy ERP Streamsoft Prestiż) u jednego z największych w kraju producentów opakowań z kartonów i tektur litych – firmy Karton-Pak S.A.

Zakład Produkcyjny Karton-Pak S.A. istnieje na rynku od ponad 60 lat i zajmuje się produkcją wielobarwnych, lakierowanych i klejonych wielopunktowo opakowań dla różnych produktów. Zastosowanie innowacyjnych technologii produkcyjnych i nowoczesnego parku maszynowego zapewnia wytwarzanie wyrobów o wysokiej jakości. Ponadto, firma Karton-Pak stale poszukuje nowych rozwiązań mających na celu ulepszanie procesów produkcyjnych, czego przykładem jest realizowanie projektów inwestycyjnych w ramach programu Innowacyjna Gospodarka.
Zarząd firmy Karton-Pak S.A. zdecydował się na współpracę z naszą firmą, ponieważ jako jedyny dostawca oprogramowania, zaproponowaliśmy najbardziej optymalne i korzystne rozwiązania w zakresie informatyzacji obszaru kadrowo-płacowego m.in. poprzez wprowadzenie zaawansowanego rozdzielnika kosztów wynagrodzeń w podziale na maszyny produkcyjne, bogatą bibliotekę wzorców algorytmów, dzięki którym można szybko ułożyć algorytmy liczenia płac dla nowych grup pracowników i dokonywać ich modyfikacji na bieżąco, zmianowe kalendarze czasu pracy oraz funkcję Rekrutacja – pozwalającą na zarządzanie wakatami w zakładzie pracy.