Z najnowszego raportu na temat wdrożeń systemów ERP w 2010 r. – opracowanego przez biuro badawczo-analityczne DiS wynika, że nasza firma zrealizowała najwięcej nowych wdrożeń w 2010 roku. Dzięki temu jesteśmy na pierwszej pozycji wśród producentów i dostawców systemów ERP – z prawie 45% udziałem w rynku. Tak świetne wyniki pokazują, że posiadamy najchętniej kupowany system ERP w Polsce. Nasz system Streamsoft Prestiż rozwija się znacznie szybciej niż inne produkty tej klasy – co pozwoliło nam znacząco wyprzedzić konkurencję rynkową.

rynek1

Kolejnym dużym sukcesem 2010 roku – był wzrost udziału rynkowego w liczbie wdrożeń narastająco, czyli od momentu wprowadzenia naszego produktu na rynek. Jeszcze w 2009 roku liczba ta wynosiła 19%, a już w 2010 – 32 %. Pozwala to wyciągnąć jeden krótki wniosek: mamy najpopularniejszy system ERP w Polsce.

rynek2

Fakt, że użytkownicy najczęściej w 2010 roku wybierali system Streamsoft Prestiż wynika z dynamiki rozwoju tego produktu – możliwej dzięki zastosowaniu specjalnie opracowanego systemu rozwoju oprogramowania Streamsoft, wielu udanych wdrożeń, dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym zespołu specjalistów i analityków oraz bogatego zestawu funkcjonalności oferowanego w cenie – korzystnej dla klienta.