Po raz pierwszy firma Streamsoft została laureatem Gazeli Biznesu 2011 – wyróżnienia, które przyznawane jest najdynamiczniej rozwijającym się firmom z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. „Zestawienie Gazel Biznesu”, wydawane przez Puls Biznesu, to najbardziej znany ranking w Polsce, do którego firmy trafiają dzięki wynikom i osiągnięciom wypracowanym na przestrzeni kilku lat. W tegorocznym rankingu znalazło się 3779 firm, dla których przyznana Gazela jest potwierdzeniem bardzo dobrej kondycji w jakiej znajduje się firma oraz uczciwości w działaniu.

„Z punktu widzenia ”Pulsu Biznesu” Gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.”

Firma Streamsoft jest bardzo dynamicznie rozwijającym się podmiotem z branży IT. W 2010 roku wyprzedziła konkurencję uzyskując największy udział w rynku średniego ERP. Pozycja ta została zdobyta dzięki sprzedaży systemu – Streamsoft Prestiż, który okazał się najchętniej kupowanym systemem ERP w Polsce. 2011 rok przyniósł firmie rekordowe wyniki w zakresie sprzedaży oprogramowania dla biznesu (raport DiS pt. Rynek ICT w pierwszym półroczu 2011). Intensywny rozwój widoczny jest zarówno w rozwoju produktów, jak i w zdobywaniu nowych rynków. Dzięki inwestycji w rozwój oprogramowania do zarządzania produkcją – Streamsoft w krótkim czasie stał się cenionym i poszukiwanym dostawcą rozwiązań informatycznych dla firm produkcyjnych. Już wkrótce do pełnej listy produktów Streamsoft oferowanych klientom – dołączy bardzo nowoczesny, innowacyjny i wyjątkowy system ERP nowej generacji – Streamsoft VERTO, który został z sukcesem wdrożony w kilku firmach.

Pozycja rynkowa Streamsoft jest odzwierciedleniem popularności jej produktów wśród przedsiębiorców i dynamiki rozwoju, a Gazela Biznesu jest potwierdzeniem dobrego kierunku wyznaczonego w strategii firmy.