24 listopada w Warszawie odbędzie się II edycja konferencji, która na jednej scenie gromadzi ekspertów w dziedzinie onmichannel i praktyków zarządzania. Streamsoft nie mogło tam zabraknąć. Forum to miejsce spotkania przedstawicieli zarządów sieci handlowych działających na polskim i europejskim rynku z dostawcami nowoczesnych tehchnologii i „know how” dla branży retail. W II edycji weźmie udział około 300 osób.

Konferencja Omnichannnel Retailing Forum 2015 Fall Edition to sposób na zmierzenie się z wyzwaniem przeprowadzenia gruntownych zmian w firmach, sieciach handlowych, które potrzebują przeprowadzić transformację modelu zarządzania, aby efektywnie funkcjonować w modelu omnichannel.

O omnichannel przeczytajcie na naszym Blogu Streamsoft, gdzie we wpisie wyjaśniamy zjawisko wielokanałowych zakupów oraz to, w jaki sposób System ERP Streamsoft Verto jest w stanie pomóc firmom wdrożyć nowe rozwiązania w tym obszarze.

Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska podczas II edycji Omnichannel Retailing Forum w Warszawie. Konferencja odbędzie się w Centrum Konferencyjnym na Stadionie Legii Warszawa.