Wczoraj (07.03) uczestniczyliśmy jako Partner w Dniu Otwartym Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego. Mieliśmy okazję nie tylko przedstawić najnowsze rozwiązania naszego systemu ERP Streamsoft Verto, ale również zapewnić strefę chilloutu i rozrywki.

Podczas wykładu przedstawiliśmy rozwiązanie RTLS (Real-time locating system), które jest systemem nawigacji w przestrzeni magazynowej. Powstało ono jako element modułu WMS systemu ERP Streamsoft Verto, w ramach projektu „Smart OMNICHANNEL – Rozwiązanie IT dla wielokanałowego handlu”, współfinansowanego ze środków UE. Jest odpowiedzią na jedno z istotnych wyzwań stojących przed branżą handlu nowoczesnego, jakim jest optymalna i szybka ścieżka dotarcia do konkretnego towaru na magazynie. Mieliśmy też okazję opowiedzieć o tym, że rezultatem zastosowania naszego modułu WMS jest zapewnienie sprawnej i kompletnej obsługi logistyczno-magazynowej w innowacyjnych technologicznie firmach z wielu branż.

Co jeszcze? Na wszystkich przyszłych studentów, którzy odwiedzili nasze stoisko, czekaliśmy z praktycznymi gadżetami i dawką rozrywki. Emocjonującym rozgrywkom piłkarskim nie było końca! 🙂