Nasza firma podpisała, w ubiegłym roku, z firmą Biuro Plus S.A. umowę na zakup i wdrożenie oprogramowania Stramsoft Prestiż w oddziałach Biura Plus w całym kraju.

Zarząd firmy Biuro Plus S.A. zdecydował o zakupie następujących modułów systemu Streamsoft Prestiż: Gospodarka magazynowa, Zarządzanie kontaktami (CRM), Kadry i Płace, Finanse i Księgowość, Środki trwałe, Raporty i formularze. Zgodnie z harmonogramem, realizację projektu informatycznego podzielono na etapy: zerowy, pierwszy i drugi. Etap zerowy przewidywał wdrożenie standardowych funkcjonalności zakupionych modułów. W kolejnym etapie zostały zaimplementowane rozwiązania dedykowane, czyli specjalnie zaprojektowane i oprogramowane zgodnie z oczekiwaniami przedstawicieli Biura Plus S.A. Rozwiązania te powstały w celu odzwierciedlenia specyfiki funkcjonowania firmy.

Obecnie, zerowy i pierwszy etap wdrożenia został zakończony w następujących oddziałach Biura Plus: Zielona Góra, Katowice, Kraków, Będzin, Szczecin, Stalowa Wola, Krosno.