Przedsiębiorcy – producenci z różnych branż decydują się na zakup i wdrożenie nowoczesnego oprogramowania do zarządzania produkcją – Streamsoft Prestiż – jeszcze w końcówce 2011 roku. Intensywny rozwój modułu umożliwiającego planowanie, przygotowanie i pełne rozliczenie produkcji – sprawia, że jest bardzo duże zainteresowaniem rozwiązaniami firmy Streamsoft w tym zakresie. Wśród nowych klientów, którzy w ostatnich tygodniach zdecydowali się za zakup oprogramowania do zarządzania produkcją z systemu Prestiż, należy wymienić:

  • firmę Pol-Nil – zajmującą się m.in. wytwarzaniem produktów leczniczych
  • firmę PROFIL – zajmującą się pakowaniem usługowym
  • firmę Sportis – czołowego polskiego producenta łodzi hybrydowych oraz sprzętu turystycznego
  • firmę SIM Gdynia – producenta komponentów mechanicznych dla wszystkich gałęzi przemysłu
  • firmę Sport Produkt – zajmującą się produkcją podzespołów i wyrobów gotowych, które mają zastosowanie w sprzęcie ADG, energetyce i motoryzacji.

Moduł do zarządzania produkcją, dzięki wielu różnym możliwościom parametryzacji i konfiguracji bogatego zestawu funkcjonalności – wspiera przygotowanie i rozliczanie produkcji w bardzo różnych branżach przemysłu. Elastyczność systemu Streamsoft Prestiż pozwala również na tworzenie dedykowanych rozwiązań w zakresie produkcji – takich jak na przykład aplikacja do tworzenia zamówień od odbiorcy dla producentów betonu i elementów kanalizacji (rozwiązanie to poprzez odpowiednie zarejestrowanie parametrów zamówienia – wspomaga przygotowanie technologii i zlecenia produkcyjnego).

Obecnie oprogramowanie do zarządzania produkcją z systemu Streamsoft Prestiż wspomaga codzienną pracę m.in. w firmach z branży spożywczej, chemicznej, motoryzacyjnej, u producentów wyrobów z metali i niemetali, u producentów rolet, u producentów stolarki okiennej i drzwi, u producentów różnego rodzaju maszyn i urządzeń oraz komponentów dla przemysłu. Stale powiększa się liczba producentów i branż, w których moduł do zarządzania produkcją znajduje zastosowanie.