27 maja br., w Warszawie w hotelu Courtyard by Marriott odbyła się konferencja, której celem był przegląd aplikacji i rozwiązań oferowanych przez producentów i dostawców systemów klasy ERP/MRP II. Konferencja została podzielona na dwie części. Na pierwszą część złożyły się dwa wystąpienia ogólnie charakteryzujące systemy ERP oraz rynek IT. Drugą część konferencji stanowiły sesje tematyczne dotyczące takich obszarów jak: przemysł, handel i usługi oraz produkcja.

Nasza firma zaakcentowała swoją obecność na konferencji jako sponsor rozwiązań dla produkcji i poprzez wygłoszenie prelekcji na temat: „Modelowe wdrożenia systemu zarządzania produkcją jako odpowiedź dostawcy oprogramowania na potrzeby i oczekiwania producentów z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw”. Wystąpienie zostało bardzo dobrze ocenione zarówno przez uczestników konferencji jak i organizatorów.

Konferencja, której tematyka skupiona jest wokół rynku IT oraz uczestników tego rynku, stanowi dobre źródło informacji dla przedsiębiorców, którzy poszukują odpowiednich aplikacji wspomagających zarządzanie firmą na różnych poziomach odpowiedzialności.