27 maja br., w Warszawie w hotelu Courtyard by Marriott odbyła się konferencja, której celem był przegląd aplikacji i rozwiązań oferowanych przez producentów i dostawców systemów klasy ERP/MRP II.Konferencja została podzielona na dwie części. Na pierwszą część złożyły sie dwa wystąpienia ogólnie charakteryzujące systemy ERP oraz rynek IT. Drugą część konferencji stanowiły sesje tematyczne dotyczące takich obszarów jak: przemysł, handel i usługi oraz produkcja.

Nasza firma zaakcentowała swoją obecność na konferencji poprzez wygłoszenie prelekcji (w sesji produkcja) na temat: „Modelowe wdrożenia systemu zarządzania produkcją jako odpowiedź dostawcy oprogramowania na potrzeby i oczekiwania producentów z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw”.

Konferencja, której tematyka skupiona jest wokół rynku IT oraz uczestników tego rynku, stanowi dobre źródło informacji dla przedsiębiorców, którzy poszukują odpowiednich aplikacji wspomagających zarządzanie firmą na różnych poziomach odpowiedzialności.