Streamsoft jako czołowy producent oprogramowania do zarządzania firmą, specjalizujący się w rozwiązaniach dla firm produkcyjnych z różnych branż, organizuje pierwsze webinaria dla kadry zarządzającej produkcją w różnych przedsiębiorstwach. Z doświadczeń specjalistów Streamsoft, którzy od lat współpracują z kadrą zarządzającą produkcją wynika, że są to mocno zajęci ludzie, na których spoczywa odpowiedzialność za prawidłowy przebieg całego procesu produkcji. Często zdarza się, że kadra produkcyjna nie może uczestniczyć w różnego rodzaju eventach: konferencjach czy seminariach, które mają na celu prezentację nowoczesnych rozwiązań automatyzujących i usprawniających zarządzanie produkcją. Powodem jest właśnie stały nadzór nad wieloma czynnikami decydującymi o czasie realizacji zlecenia dla klienta, jakości produkowanych wyrobów, zmianach lub nieprzewidzianych sytuacjach, które zawsze mogą wyniknąć w trakcie tak złożonego procesu. Specjaliści z firmy Streamsoft znają specyfikę działania firm produkcyjnych i dlatego postanowili zorganizować webinaria – seminaria internetowe dla firm produkcyjnych. Nie trzeba wyjeżdżać z firmy, żeby wziąć udział w ciekawych eventach o nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych dla produkcji.

Pierwsze webinarium odbędzie się 14 listopada (poniedziałek) o godzinie 9.00 i skupione będzie wokół zaprezentowania informacji na temat wykorzystania japońskiej metody KANBAN do sterowania produkcją w polskich realiach. Kolejne webinarium odbędzie się 21 listopada (poniedziałek) również o 9.00 i na tym „spotkaniu” zostanie zaprezentowana ciekawa aplikacja do tworzenia zamówienia od odbiorcy na podstawie wielu czynników, które trzeba uwzględnić. Webinaria poprowadzą doświadczeni specjaliści, którzy na co dzień usprawniają pracę w firmach produkcyjnych dzięki wdrożeniu rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie.

Webinaria dla firm produkcyjnych to najlepszy przykład nowoczesnego podejścia firmy Streamsoft do współpracy i komunikacji z firmami produkcyjnymi.

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinariach.