Z badań rynku ERP za 2008 rok, przeprowadzonych przez biuro badawczo-analityczne DiS wynika, że nasza firma znalazła się na 10 miejscu*, pod względem potencjału wdrożeniowego, wśród dostawców rozwiązań IT, którzy oferują systemy klasy ERP. W pierwszej dziesiątce znalazło się tylko pięciu polskich producentów systemów ERP. Oprócz wyników corocznych badań rynku, raport zawiera również definicję systemów ERP, z której wynika, że do tej grupy można zaliczyć tylko te systemy, które umożliwiają obsługę procesów produkcyjnych.

Wraz z partnerami biznesowymi dysponujemy profesjonalną grupą specjalistów ds. wdrożeń, którzy zrealizowali 2174 wdrożenia. Pod względem możliwości wdrożeniowych dorównujemy wiodącym, na polskim rynku, producentom systemów ERP. Pod względem jakości naszych produktów – spełniamy wszystkie standardy wyznaczone w dziedzinie oprogramowania. Pokazujemy również klientom, że można mieć jakościowo dobry produkt za relatywnie niską cenę.

Wdrażanie oferowanego przez naszą firmę oprogramowania przebiega sprawnie i szybko, w sposób uporządkowany i celowy – nie absorbując przy tym uwagi pracowników, którzy bez problemów mogą wykonywać bieżące zadania powierzone im przez przełożonych.
Dzięki dobrze zorganizowanej i rozbudowanej sieć partnerów w całej Polsce, zapewniamy zarówno obecnym jak i potencjalnym klientom szybką reakcję na potrzeby wdrożeniowe oraz profesjonalną obsługę.

*Monitor IT, numer 14 (307), 6 lipca 2009, Rok XIII, „Rynek ERP – podział na 5 segmentów”.