Nasza firma podpisała umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu ERP Streamsoft Prestiż w firmie LOB, która jest liderem rynku zabezpieczeń w Polsce.

LOB S.A. to czołowy producent okuć budowlanych: zamków wierzchnich, zamków wpuszczanych, wkładek bębenkowych, kłódek bębenkowych oraz systemów Master Key. Przez lata produkty firmy LOB milionom Polaków kojarzyły się ze znakiem Yeti.

Historia działalności firmy sięga 1927 roku. Wieloletnie tradycje i doświadczenie w zakresie produkcji zamków, pozwoliły osiągnąć najwyższą jakość oferowanych wyrobów i znacznie poszerzyć asortyment. Obecnie firma dostarcza na rynek krajowy oraz rynki zagraniczne ponad 600 produktów, w tym jest spora grupa takich wyrobów, które posiadają atesty i certyfikaty odporności na włamanie nadane przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie oraz Instytut Techniki Budowlanej w Poznaniu.

System Prestiż zostanie wdrożony we wszystkich obszarach firmy LOB. Szczególnej uwagi projektantów i specjalistów Streamsoft będzie wymagał obszar produkcji – opartej na nowoczesnych technologiach wytwarzania. Zarządzanie i kontrola wszystkich procesów produkcyjnych będzie realizowana w module Zarządzania
produkcją systemu Prestiż , który jest w pełni przystosowany do obsługi specyficznych i złożonych procesów, dzięki temu, że został wyposażony w bogaty zestaw funkcjonalności.

Wdrożenie systemu Prestiż zapewni firmie LOB sprawne i skuteczne zarządzanie rozbudowaną siecią sprzedaży, kontrolę nad właściwym doborem dostawców oraz dokonywanie wielowymiarowych analiz dotyczących funkcjonowania firmy.