Jesienna edycja tegorocznych warsztatów „Informatyka w Produkcji” za nami. W spotkaniach, które odbyły się w Lublinie, Łodzi, Gliwicach, Wrocławiu, Gdyni, Toruniu i Rzeszowie, wzięło udział ponad 150 osób.

Tematem przewodnim jesiennych warsztatów była „Produkcja z logistyką. Warsztaty skutecznego planowania”. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z koncepcjami planowania sprzedaży, zaopatrzenia i produkcji w fazie SOP (Sales and Operations Planning) czy metodami harmonogramowania szczegółowego zleceń produkcyjnych z uwzględnieniem macierzy kompetencji. Ten temat okazał się szczególnie ważny dla większości uczestników i spotkał się z dużym zainteresowaniem.

Z zakresu logistyka w produkcji zaprezentowane zostały najważniejsze zagadnienia w zakresie: obsługi magazynu mobilnego, planowania zadań dla pracowników magazynu, kontroli partii produkcyjnych na magazynach, obsługi miejsc składowania oraz jednostek logistycznych w firmie produkcyjnej.

Jednym z tematów spotkań IWP były również możliwości zakupu systemów ERP. Uczestnikom zaprezentowane zostały różne sposoby ich finansowania, tj. leasing, dotacje UE, czy też zakup systemu w modelu SaaS.

Warsztaty przebiegały w pozytywnej i miłej atmosferze, którą potrafią stworzyć nasi prelegenci. Dzięki formie warsztatów oraz ich podejściu tworzy się przestrzeń do wymiany doświadczeń i poglądów.

Wszystkim uczestnikom konferencji dziękujemy za aktywny udział i już teraz zapraszamy na przyszłoroczną edycję, która rozpocznie się wiosną!