Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty pod hasłem „Produkcja z logistyką – Warsztaty skutecznego planowania”, organizowanych dla osób zarządzających przedsiębiorstwami oraz menadżerów firm produkcyjnych. Tym razem spotkania z cyklu Informatyka w produkcji będą dotyczyć skutecznego planowania produkcji oraz harmonogramowania szczegółowego.

Jak prawidłowo planować i harmonogramować produkcję? Eksperci Streamsoft znają na to odpowiedź i już podczas pierwszego spotkania 12 października w Lublinie przedstawią szczegółowe informacje na ten temat. Odwiedzimy łącznie 6 miast w Polsce, gdzie omówimy i pokażemy jak skutecznie zarządzać obszarem produkcji w firmach, korzystając z systemu ERP.

Podczas warsztatów, oprócz przedstawienia tematów planowania produkcji, harmonogramowania szczegółowego operacji produkcyjnych oraz planowania związanych z produkcją operacji logistycznych, prelegenci wspólnie z uczestnikami przećwiczą scenariusze harmonogramowania szczegółowego oraz zaprezentują firmy, które zwiększyły wydajność dzięki systemowi ERP.

Jednym z tematów warsztatów będzie również finansowanie zakupu systemu. Przybliżone zostaną sposoby finansowania zakupu systemu ERP, takie jak: leasing, dotacje UE oraz model SaaS (ang. Software as a Service).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegółowe informacje wraz z agendą znajdują się na stronie: https://www.streamsoft.pl/warsztaty-dla-firm-produkcyjnych/. Warto zgłosić się już dziś, wypełniając specjalny formularz. Liczba miejsc jest ograniczona.