Kolejny raz uczestniczyliśmy jako firma partnerska w Dniu Otwartym Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego. Działo się!

Podczas Dnia Otwartego mieliśmy okazję wystąpić z prezentacją jednego z naszych rozwiązań – systemu ERP Streamsoft Verto, na przykładzie wdrożenia w firmie R.GOL.com. Przy tej okazji udało nam się porozmawiać z licealistami odwiedzającymi wydział o tym jak istotna jest „zapleczowa” obsługa zakupów online, o której zdarza nam się zapominać podczas kontaktu z e-sklepem.

Ach, no i jeszcze stoisko. Na wszystkich, którzy nas odwiedzili mieliśmy trochę słodkości i wesołe gadżety! Zainteresowaniem po raz kolejny cieszyły się też piłkarzyki! 🙂

Przy tej okazji warto podkreślić, że jesteśmy firmą partnerską WIEA nie od dziś, starając się stale merytorycznie wspierać prowadzone na wydziale zajęcia. Niezmiennie cenimy tę współpracę. Jesteśmy dumni z łączącej nas ze środowiskiem akademickim relacji, przede wszystkim ze względu na możliwość współuczestnictwa w rozwoju młodej, wykształconej także praktycznie, kadry.