We Wtorek 10 marca odbędzie się Dzień Otwarty we wrocławskim Oddziale Streamsoft. Na wydarzenie szczególnie zapraszamy studentów wrocławskich uczelni oraz wszystkich zainteresowanych branżą IT.

Podczas spotkania zaprezentujemy firmę Streamsoft i możliwości jakie stwarza dla studentów i absolwentów. Omówimy oferty pracy przygotowane specjalnie dla zainteresowanych wkroczeniem na rynek pracy w dobrze prosperującej firmie oraz odpowiemy na pytania i zagadnienia z zakresu ERP.

Podczas spotkania przedstawimy również specjalną ofertę „Czas na doświadczenie” skierowaną do studentów i absolwentów, którzy poszukują swojej pierwszej, poważnej pracy, w której będą mogli zdobywać ważne doświadczenie, a także sprawdzać swoje umiejętności w praktyce.

W ramach współpracy oferujemy praktyki w wybranych działach firmy, płatny staż w Dziale Wytwarzania Oprogramowania – jako nagroda w konkursie dla programistów, który ogłosimy 18 marca, a także pierwszą pracę na takich stanowiskach jak: Konsultant ERP, Specjalista ds. sprzedaży, Programista.

Zachęcamy do zgłaszania udziału w wydarzeniu. Aby zgłosić swój udział w Dniu Otwartym Streamsoft w Oddziale we Wrocławiu wystarczy przesłać do nas chęć uczestnictwa na adres: , w tytule wpisując „Dzień Otwarty Wrocław”.

10 marca 2015
Streamsoft Oddział Wrocław
ul. Plac Strzelecki 25
godziny: 10:00-13:00

Zapraszamy!