Krzysztof Olszewski

Dyrektor Technologii i Architektury Oprogramowania

Krzysztof Olszewski

Dyrektor Technologii i Architektury Oprogramowania

ERP jest ekscytujące. ERP, cokolwiek by ten skrót nie oznaczał, to nasza zawodowa Streamsoft’owa rzeczywistość obraca się głównie wokół właśnie tego. Nasza ekscytacja ERP nie jest powodowana poprzez szereg tabelek z kolumnami i wierszami, stosy okien z ogromem informacji, czy słupki kwot które muszą się zgadzać. Ekscytacja ta wynika z szansy robienia czegoś niebanalnego i ogromnie przydatnego. To tytułowe Coś umożliwia znacznej grupie ludzi efektywną pracę, pozwala sprawnie funkcjonować dużym organizacjom, staje się jednocześnie układem nerwowym i krwionośnym biznesu.

A gdyby tak, opuścić złotą klatkę ERP, Morison’owskim „break on through” przełamać ograniczenia, wpuścić do ERP powiew nowego, zaburzyć stałe, stabilne lecz sztywne zasady? Czy ERP nie stało by się jeszcze bardziej ekscytujące?

Mam przeświadczenie że w Streamsoft Verto udaje się nam to robić. Poniżej widać widok który pokazuje wbudowany w Verto uniwersalny mechanizm komentowania dokumentów, kontrahentów czy zleceń (w sumie dowolnego obiektu) w sposób bardzo podobny do tego znanego z „Fejsa”.

Social ERP

Wielokierunkowa fuzja ERP i mechanizmów znanych z mediów społecznościowych daje całkiem nowe możliwości, czerpiąc co najlepsze z obu światów powoduje że ERP potencjalnie i rzeczywiście staje się coraz bardziej ekscytujące.