Warsztatami w Gliwicach zakończyliśmy jubileuszową edycję „Informatyki w produkcji” 2015. Dzięki nim wiele firm produkcyjnych mogło odpowiedzieć sobie m.in. na pytanie – jaka jest zdolność dostosowania Twojej produkcji do zmian?

Organizując 10 już edycję spotkań z cyklu „Informatyka w produkcji” utwierdziliśmy się w przekonaniu jak bardzo są one potrzebne i jak dużo jeszcze przed nami, aby konstruktywnie zmotywować firmy produkcyjne do zrozumienia pewnych mechanizmów związanych z optymalizacją produkcji.

Byliśmy w 4 miastach i mówiliśmy o potrzebach zmian łącznie przez ponad 20 godzin. Przedstawiliśmy konkretne studia przypadków, aby każdy z uczestników warsztatów mógł zrozumieć jak prawidłowo zarządzać produkcją, jak reagować na zmiany i jak wybrać z ogromu możliwości te metody i technologie, które wystarczą do skutecznego zarządzania produkcją i szybkiego reagowania na zmiany. Zaprezentowaliśmy również system ERP, który ma pomóc w optymalizacji zarządzania produkcją.

Dziękujemy prelegentom za merytoryczne prowadzenie warsztatów oraz uczestnikom za aktywny udział. 10 edycję spotkań poprowadziliśmy wspólnie ze specjalistą Kaizen Institute, a patronat nad cyklem objął magazyn Harvard Business Review oraz MM Magazyn Przemysłowy.

Poniżej galeria zdjęć z 10 edycji „Informatyka w produkcji”, które odbyły się w Rzeszowie oraz w Gliwicach.