W dniach 26-28 czerwca w Zielonej Górze obchodzone będą Dni Województwa Lubuskiego pod hasłem: „Zielona Kraina Nowoczesnych Technologii”. Streamsoft będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu i już teraz zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska.

Na Dniach Województwa Lubuskiego pojawią się gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, ale i przedstawiciele firm z Zielonej Góry i z całego województwa. Mieszkańcy miasta oraz przybili goście będą mieli okazję zapoznać się z tematyką nowych technologii, uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, pokazach czy warsztatach.

Firmy Streamsoft nie zabraknie w tych wydarzeniach. W ramach prezentacji firm pod hasłem „Nowoczesne technologie” będziemy mieli swoje stoisko na deptaku (w okolicach kawiarni Niger). Zaprezentujemy na nim naszą firmę, produkty i oferty pracy. Będziemy tam w dniach 27-28 czerwca (sobota i niedziela) w godzinach 13:30-17:30. Zapraszamy serdecznie!

A dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w obchodach będziemy relacjonować wydarzenie na naszym firmowym fanpage’u na Facebooku.

Przedsmak obchodów z Forum Informatycznego, w których Streamsoft czynnie uczestniczył możecie zobaczyć w galerii.