18 marca 2015 odbędzie się XIII edycja Targów Pracy na Uniwersytecie Zielonogórskim. Streamsoft również będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, w tym studentów i absolwentów do stoiska naszej firmy. Jak co roku przedstawimy ciekawe oferty pracy dla młodych ludzi, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy, szukają doświadczenia i możliwości wykorzystania zdobytej wiedzy na studiach w praktyce.

Spotkanie z nami to również szansa na przybliżenie młodym programistom specjalnego konkursu. Co roku firma Streamsoft jest organizatorem konkursu dla programistów – studentów różnych szkół wyższych z całej Polski. Konkurs składa się z trzech etapów, w którym uczestnicy rozwiązują określone zadanie. Dla autorów najlepszych rozwiązań czeka nagroda w postaci płatnego stażu w Dziale Produkcji Oprogramowania Streamsoft. Wygrany staż odbywa się w siedzibie firmy Streamsoft.

Konkurs dla młodych programistów ogłaszany jest każdego roku w marcu i trwa do końca maja. Zawsze w czerwcu, w siedzibie Streamsoft w Zielonej Górze następuje rozstrzygnięcie konkursu oraz uroczyste wręczenie dyplomów i propozycji staży dla najlepszych.

Zapraszamy do uczestnictwa w XIII Targach Pracy Uniwersytetu Zielonogórskiego i do odwiedzenia stoiska firmy Streamsoft.

18 marca 2015
godzina: 10:00-14:00
Uniwersytet Zielonogórski
Campus A – hol budynku A-10
ul. Profesora Szafrana 4