Podpisaliśmy umowę o współpracy naszej firmy z Krajowa Izbą Doradców Podatkowych. Umowa obejmuje wspólne inicjatywy takie jak np. uczestniczenie w przygotowywaniu konferencji, seminariów, szkoleń w ramach działaniach edukacyjnych dla doradców podatkowych realizowanych na poziomie Krajowego Rejestru Doradców Podatkowych. Dotychczasowa współpraca z Krajową Izbą Doradców Podatkowych potwierdza to, że oprogramowanie, które oferujemy jest tworzone zgodnie z przepisami prawnymi.

Oprogramowanie Streamsoft to kompletna i spójna oferta dla doradców podatkowych i biur rachunkowych. Posiadamy programy wspierające pracę księgowych i kadrowych oraz aplikacje usprawniające zarządzanie biurem rachunkowym.

W ramach oprogramowania Streamsoft firmy, mają również możliwość korzystania z fachowej pomocy prawnej. ABC Pomoc prawna dostępna jest praktycznie z każdego miejsca w programie i dostarcza podpowiedzi z zakresu prawa podatkowego. Zapewniamy dostęp do wskaźników i stawek księgowych oraz podatkowych, a także do wzorów dokumentów, deklaracji podatkowych i aktów prawnych, oszczędzając czas i zapewniając płynność pracy.

W oferowanych programach kadrowo-płacowych użytkownicy mają możliwość prowadzenia kompletnej dokumentacji z zakresu kadr i płac oraz ewidencji czasu pracy. Programy są w pełni przystosowane do zreformowanego systemu ubezpieczeń społecznych.

Często w biurach rachunkowych istotny jest czas, dlatego dla tych podmiotów Streamsoft stworzył aplikację, która jest wyposażona w zestaw funkcjonalności usprawniających pracę oraz przyśpieszających proces obsługi klientów biur.

Głównym celem i motywacją do intensywnej pracy nad rozwojem systemów jest zadowolenie naszych klientów. Współpraca z Krajową Izbą Doradców Podatkowych zapewni nam kompleksowe wsparcie i doradztwo w zakresie odpowiedniego przygotowania naszych produktów do wsparcia pracy doradców podatkowych i biur rachunkowych.