Nasza firma była Partnerem konferencji ERP GigaCon, która odbyła się 18 kwietnia we Wrocławiu. Oprócz stoiska wystawienniczego, poprowadziliśmy seminarium pt. „Nie tylko ERP”. Wszystkim zgromadzonym zaprezentowaliśmy możliwości niepowtarzalnego systemu Streamsoft Verto. W dużej mierze skupiliśmy się na workflow. Workflow systemu Streamsoft Verto umożliwia zdefiniowanie procesów, podzielenie ich na etapy realizacji, określenie jakie zadania będą wykonywane w ramach danego procesu oraz wskazanie zasobów, które będą niezbędne do ich prawidłowego przebiegu.

Nietypowa prezentacja systemu informatycznego bardzo mile zaskoczyła uczestników konferencji i została pozytywnie oceniona. Wszyscy zainteresowani przyznali, że stała na bardzo wysokim poziomie merytorycznym.

Przedstawiciele naszej firmy chętnie odpowiadali na dużą ilość pytań, które nurtowały uczestników. Wszyscy zgodnie przyznali, że Streamsoft Verto zdecydowanie można określić jako lepszą strona ERP. Dziękujemy i chcemy zapewnić, że Streamsoft Verto to unikalny system, który jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.