Dziś spotkaliśmy się w Hotelu Ruben w Zielonej Górze z przedstawicielami mediów lubuskich i zielonogórskich. Na konferencji prasowej przedstawiliśmy założenia firmy odnośnie nowej siedziby. Oddanie gotowego obiektu, który ma być wyróżnikiem w przestrzeni miasta, planowane jest na wiosnę 2017 roku.

2 kwietnia 2015 roku właściciele firmy podpisali akt notarialny zakupu gruntu pod budowę nowej siedzieby Streamsoft w Zielonej Górze. Budynek będzie zlokalizowany w centrum miasta, między budynkiem Castoramy a Biblioteką im. C.K. Norwida, przy Alei Wojska Polskiego. Wybrana lokalizacja ma dużo zalet i z pewnością przyczyni się do rozpoznawalności nowopowstałego miejsca. Budynek zaprojektowany przez zielonogórskich architektów będzie zwracał na siebie uwagę i dobrze się prezentował.

Budowa nowej siedziby rozpocznie się na początku 2016 roku, po uzyskaniu wszystkich pozwoleń. Oddanie gotowego obiektu planowane jest na wiosnę 2017 roku.

Nowe miejsce Centrali Streamsoft będzie nie tylko komfortowym obiektem, zaprojektowanym w nowoczesnym stylu wizualnym i funkcjonalnym, w którym pracować będą specjaliści firmy. To ma być również miejsce tętniące życiem i dostępne dla wszystkich, którzy interesują się nowymi technologiami, informatyką i kulturą, stąd plan zagospodarowania parteru budynku jako miejsca odpoczynku i spotkań.

Media o inwestycji:

Radio Zachód
Biznes Lubuski
Regionalna Telewizja Lubuska
Gazeta Wyborcza
Łącznik Zielonogórski
Gazeta Lubuska
Nasze Miasto