Gazeta Lubuska po raz kolejny przygotowała plebiscyt „Nasze Dobre”, w którym mogą wystartować firmy z województwa lubuskiego. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych produktów, którymi może pochwalić się nasz region w trzech kategoriach:

  • produkt przemysłowy
  • produkt spożywczy
  • usługi

Na nasz produkt można głosować od 6 listopada za pośrednictwem SMS-ów – tutaj głos mają użytkownicy. Dodatkowo, Kapituła konkursu wyłoni zwycięzcę podczas swoich obrad. Koniec zaplanowano na 8, a galę finałową na 17 grudnia.

Tym razem, do walki o ten prestiżowy tytuł o najlepszy produkt przemysłowy, postanowiliśmy wystawić nasze programy z serii PCBiznes. Streamsoft PCBiznes to linia programów pudełkowych dedykowanych dla mikro i małych firm. Każdy program przeznaczony jest do obsługi innego obszaru w firmie:

  • Ala – księgowość uproszczona,
  • Aga – kadry i płace,
  • Ewa – fakturowanie i magazyn.

Streamsoft PCBiznes należą do grupy najpopularniejszych i najchętniej pobieranych programów przez mikro i małe firmy. Codziennie korzysta z nich 65 tysięcy klientów w całej Polsce. Programy z serii PCBiznes są na rynku ponad 15 lat, a wciąż cieszą się ogromną popularnością. Klientów cały czas przybywa, a – co cieszy najbardziej – są oni zadowoleni i wypowiadają się o nas i o produktach bardzo pozytywnie. Przywiązanie do naszej marki jest bardzo widoczne wśród klientów.  Program jest zawsze dostosowany do wymogów prawnych, a przy tym prosty i intuicyjny. Dodając do tego korzystną cenę otrzyujemy mieszankę, której właśnie dziś klienci tak bardzo szukają.

Zapraszamy do lektury artykułu nt. naszych produktów:

http://www.strefabiznesu.gazetalubuska.pl/artykul/nasze-dobre-lubuskie-2014-ala-aga-i-ewa-pomoga-w-firmie