Bardzo miło nam poinformować, że firma Streamsoft w raporcie traktującym na temat polskiego rynku teleinformatycznego zajęła czwarte miejsce wśród firm informatycznych o najwyższych nakładach na R&D (badania i rozwój). Raport został opracowany i opublikowany przez znane czasopismo branżowe Computerworld w ramach TOP 200 firm informatycznych działających w naszym kraju.

Wyniki te potwierdzają dotychczasowe działania. Do celów badawczo-rozwojowych Streamsoft korzystał ze środków unijnych, a dokładnie z programu Innowacyjna Gospodarka. Wszystko po to, aby klientom móc zaoferować jak najlepszy, najbardziej funkcjonalny, dostosowany do potrzeb system ERP.

Firmom produkcyjnym Streamsoft oferuje dedykowany, w pełni zintegrowany, gotowy system ERP Streamsoft Prestiż posiadający wiele bogatych funkcjonalności w zakresie planowania, sterowania i rozliczania produkcji.

Oprócz tego w ofercie oprogramowania jest również drugi produkt. Nowoczesny system ERP – otwarty. System Streamsoft Verto to innowacyjne rozwiązania dla firm, które chcą rozbudowywać system korzystając z gotowej platformy programistycznej.