7 lutego 2013 roku w Poznaniu, w Centrum Kongresowym Poznań odbyła się uroczysta Gala Gazele Biznesu 2012. W trakcie Gali nagrodzone zostały najszybciej rozwijające się firmy z województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Gazelę Biznesu już po raz drugi przyznano również naszej firmie.

Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu odbyła się w 2000 roku. „Gazela” to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Firma Streamsoft jest bardzo dynamicznie rozwijającym się podmiotem z branży IT. W 2011 roku potwierdziliśmy to największym udziałem w sprzedaży licencji oprogramowania do nowych klientów. Pozycja ta została zdobyta dzięki sprzedaży systemu – Streamsoft Prestiż, który okazał się najchętniej kupowanym systemem ERP w Polsce. 2012 rok przyniósł firmie kolejne rekordowe wyniki w zakresie sprzedaży oprogramowania dla biznesu – wzrost wyniósł 17%. 

Intensywny rozwój widoczny jest zarówno w rozwoju produktów, jak i w zdobywaniu nowych rynków. Dzięki inwestycji w rozwój oprogramowania do zarządzania produkcją – Streamsoft w krótkim czasie stał się cenionym i poszukiwanym dostawcą rozwiązań informatycznych dla firm produkcyjnych. Już wkrótce do pełnej listy produktów Streamsoft oferowanych klientom – dołączy bardzo nowoczesny, innowacyjny i wyjątkowy system ERP nowej generacji – Streamsoft Verto.

Pozycja rynkowa Streamsoft jest odzwierciedleniem popularności jej produktów wśród przedsiębiorców i dynamiki rozwoju, a Gazela Biznesu jest potwierdzeniem dobrego kierunku wyznaczonego w strategii firmy.