Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników. Ciągłe doskonalenie naszych specjalistów pozwala na podnoszenie jakości systemów, które tworzymy.

Dla absolwentów Uniwersytetu Zielonogórskiego, także Uczelni w całej Polsce firma Streamsoft stworzyliśmy możliwości odbycia praktyk i płatnych staży, które można wygrać w naszych konkursach. Staż w naszej firmie to duża szansa na rozwój dla przyszłych programistów JAVA, którzy zdecydują się wziąć udział w konkursie, który rozpoczyna się 1 kwietnia 2013.. Konkurs składa się z III etapów. W każdym etapie jest publikowane inne zadanie do rozwiązania, a osoby które rozwiążą pierwsze zadanie przechodzą do następnego etapu, najlepsi wejdą do finału.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego oprogramowania poszukujemy, także wśród studentów – absolwentów, kandydatów na stanowiska: specjalista ds. sprzedaży, projektant aplikacji internetowych JAVA, konsultant systemów ERP.

Studenci biorący udział w stażach w naszej firmie, mają możliwość prowadzenia własnych badań do pracy dyplomowej związanych z systemami ERP.

Aby studentom i absolwentom łatwiej było znaleźć pierwszą pracę, uzupełniamy ich wykształcenie o szkolenia ze znajomości systemu ERP Streamsoft Prestiż. Nasz system jest bardzo popularnym narzędziem wspomagającym codzienną pracę w różnych przedsiębiorstwach na terenie całej Polski. Możliwość odbycia szkolenia ze znajomości tego systemu, potwierdzona certyfikatem od nas – zwiększa szanse na rynku pracy.