Już 10 grudnia (wtorek) w budynku A0 na Uniwersytecie Zielonogórskim przy ulicy Szafrana będziemy do Waszej dyspozycji. Zapraszamy na stoisko firmy Streamsoft od godziny 10.00 do 13.00. Będzie można dowiedzieć się więcej na temat firmy, produktów i przede wszystkim staży dla studentów oraz programu startowego dla absolwentów „Czas na doświadczenie”. Powiemy też o corocznym konkursie dla programistów, gdzie zawsze czekają na Was świetne nagrody.

Klientom dajemy wybór i szerokie możliwości. Wam Studenci, chcemy zaproponować dokładnie to samo!

Od kilku lat prowadzimy współpracę z Uniwersytetem Zielonogórskim, w ramach której regularnie uczestniczymy w Targach Pracy. Chcemy Was zachęcić do rozwijania się w zakresie IT oraz informatyzacji. Oferujemy Wam w ramach współpracy, praktyki w wybranych działach firmy, płatny staż w Dziale Wytwarzania Oprogramowania – jako nagroda w konkursie dla programistów oraz pierwszą pracę w działach Marketingu i Telemarketingu Streamsoft (w ramach programu „Czas na doświadczenie”).

Streamsoft tworzy przyjazne miejsce pracy, a także środowisko, w którym każda osoba dobrze się czuje i może w pełni rozwijać swój potencjał. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji za pomocą różnego rodzaju szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.