16 kwietnia 2015 w hotelu Novotel Airport w Warszawie odbyła się konferencja „Arena Produkcji” organizowana przez Magazyn Logistyka Produkcji. Streamsoft czynnie uczestniczył w tym wydarzeniu.

Na naszym facebookowym fanpage’u mogliście śledzić relację z drugiej już edycji konferencji Arena Produkcji, skierowanej do kadry zarządzającej i specjalistów z czołowych polskich firm produkcyjnych. Swoje wystąpienie w Warszawie miała również Jola Uździcka, dyrektor działu marketingu Streamsoft, w którym bardzo refleksyjnie przedstawiła zagadnienie „sztuki adaptacji produkcji do zmian”. Podzieliła się z uczestnikami konferencji bardzo ważnymi spostrzeżeniami odnośnie organizacji i stałych cech obecnego otoczenia biznesowego, które mają kluczowy wpływ na rozwój przedsiębiorstwa. Odnosząc się do zwierząt – Słonia i Kameleona porównała istniejące firmy produkcyjne oraz to jak reagują na otaczające w gospodarce zmiany.

Była również okazja do odwiedzenia stoiska Streamsoft, gdzie służyliśmy informacją odnośnie naszych systemów. Pokazaliśmy wiele rozwiązań i zastosowań naszego wyróżniającego się na rynku oprogramowania Streamsoft Prestiż z wyróżniającym się modułem na rynku Zarządzanie Produkcją, które bardzo dobrze sprawdza się w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konferencji.