Nowa odsłona popularnego Poradnika Przedsiębiorcy dla mikro firm od Streamsoft to bardziej czytelny i przyjazny użytkownikowi serwis. Przygotowaliśmy zupełnie nową stronę, wg najnowszych standardów, gdzie znajdą się wszystkie najważniejsze informacje związane z księgowością i prowadzeniem firmy. W prosty sposób odnajdziesz wpisy dotyczące konkretnych zagadnień.

Mamy nadzieję, że Poradnik Przedsiębiorcy stanie się dla wielu przedsiębiorców, specjalistów i innych osób zainteresowanych tematyką, bardzo pożytecznym kompendium wiedzy odnośnie księgowości i prawa podatkowego. Ale Poradnik to nie tylko eksperckie wpisy. Na stronie dowiesz się jak w prosty sposób założyć firmę, na co zwrócić uwagę przy jej prowadzeniu oraz poznasz najważniejsze terminy w cyklach rozliczeniowych dzięki kalendarzowi przedsiębiorcy.

Nowy Poradnik to również lepszy i łatwiejszy dostęp do porad. Nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania związane z prowadzeniem firmy. Możesz więc liczyć na wartościowe porady księgowo-kadrowe, wystarczy wysłać do nas zapytanie.

Odwiedź nasz nowy Poradnik Przedsiębiorcy.

poradnik.streamsoft.pl

Zapraszamy!