W dniach 19-27 kwietnia odbędą się warsztaty dla menadżerów firm produkcyjnych, organizowane przez firmę Streamsoft. W tym roku tematem przewodnim będzie połączenie produkcji z logistyką. Specjaliści firmy odwiedzą łącznie 5 miast w Polsce.

Jak połączyć produkcję z logistyką? Na te pytanie spróbują odpowiedzieć specjaliści firmy Streamsoft, którzy odwiedzą Białystok (19.04), Warszawę (20.04), Katowice (21.04), Gdańsk (26.04) i Bydgoszcz (27.04). Uczestnicy warsztatów dowiedzą się m.in. w jaki sposób usprawnić procesy produkcyjne i logistyczne poprzez połączenie ich w nowoczesnym systemie ERP. Zostaną również omówione najciekawsze rozwiązania branżowe, jakie firma Streamsoft wdrożyła u swoich klientów – uchwycenie specyfiki działania firmy oraz wpłynięcie na zwiększenie jej konkurencyjności.

Podczas warsztatów będzie można zapoznać się najnowszymi rozwiązaniami Streamsoft: Logistyką produkcji oraz Mobilnym magazynem, które spotkały się z dużym uznaniem przedsiębiorstw. Na uczestników czekać będzie specjalne stoisko firmy Koncept-L, która zaprezentuje sprzęt dla produkcji i logistyki.

Przybliżone zostaną również formy finansowania inwestycji w system ERP: leasing, dotacje UE, zakup systemu w modelu SaaS. Prelegenci omówią czynniki, które determinują bezpieczeństwo wyboru systemu oraz podpowiedzą jakie zasoby zaangażować w poszukiwanie i wybór systemu ERP. Na zakończenie zaprezentowane zostaną filmy referencyjne przygotowane we współpracy z klientami producenta oprogramowania.

„Informatyka w produkcji” to szczególne przedsięwzięcie, które od ponad 6 lat łączy środowiska biznesowe i informatyczne w całej Polsce. To również promowanie specjalistycznej wiedzy o systemach klasy ERP. Do tej pory warsztatom organizowanym przez Streamsoft zaufało już 2 tysiące menadżerów.