To była już 4 edycja konkursu programistycznego dla uczniów, studentów i pasjonatów programowania, w którym do wygrania był 3-miesięczny płatny staż w Dziale Produkcji Oprogramowania Streamsoft.

Do ostatniego, III etapu konkursu przeszło 6 osób, które w finale musiały udowodnić, że to właśnie na nie możemy liczyć w naszym kreatywnym Teamie. Każdy z finalistów miał do dyspozycji 30 minut, podczas których musiał zaprezentować program napisany według wytycznych z zadania II etapu konkursu.

Jury w składzie Mirek Szajowski, Maciej Madajczyk, postanowiło przyznać Nagrodę Główną i dwa wyróżnienia.

Zwycięzcą i liderem konkursu Young Code Architects 2016 został Jakub Kondarewicz. To właśnie Jakub będzie miał szansę uczestniczyć w 3-miesięcznym płatnym stażu, podczas którego nasi programiści nauczą go wielu rozwiązań i realizacji ciekawych projektów.

Young Code Architects 2016

Dwa wyróżnienia otrzymali: Marcin Czaja i Sebastian Kaczor.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i wyróżnionym, a pozostałych zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Streamsoft. Płatny staż w siedzibie Streamsoft umożliwia zdobycie pełnej wiedzy o systemach klasy ERP oraz doświadczenia w zakresie tworzenia aplikacji biznesowych. Warto być z nami!

Czekamy na Was za rok!

Galeria zdjęć