Zapraszamy na spotkania przedstawicieli firm produkcyjnych z branży odzieżowej. Spotkanie organizowane jest pod hasłem: „Redukcja kosztów produkcji branżowej”.

Na spotkaniu branżowym dla firm produkcyjnych zaprezentujemy problemy produkcyjne charakterystyczne dla danej branży oraz możliwe sposoby ich rozwiązania – dzięki zastosowaniu odpowiedniego oprogramowania do zarządzania produkcją. Pokażemy w jaki sposób, dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi informatycznych, można zidentyfikować i zredukować koszty produkcji w branży odzieżowej.

Spotkanie odbędzie się 20 listopada 2012 w Łodzi, w TECHNOPARKU (Łódzkim Regionalnym Parku Naukowo-Technologicznym). Na spotkaniach dla branży odzieżowej zaprezentujemy również w jaki sposób można skutecznie walczyć z „informacyjną czarną dziurą” na produkcji w branży odzieżowej, redukować koszty produkcji – dzięki zebranym informacjom z jej przebiegu oraz optymalizować wykorzystanie zasobów produkcyjnych.

Większość kierowników i dyrektorów produkcji zwraca nam uwagę na problemy informatyczne związane m.in. z rejestracją danych z produkcji w toku, z brakiem spójnych danych gromadzonych w różnych obszarach firmy, z brakiem odpowiednich narzędzi, które nadążają za zmieniającą się produkcją, z kwestią użytkowania różnych niezintegrowanych programów. Sporo mamy również pytań dotyczących tego, od czego rozpocząć informatyzację tak kluczowego obszaru firmy jakim jest produkcja. Na te pytania i problemy, które nurtują kadrę zarządzającą produkcją w mniejszych i większych przedsiębiorstwach – odpowiemy podczas spotkania dla branży odzieżowej.

Udział w konferencji jest bepłatny.