Uruchomiliśmy w naszej firmie specjalny program dla Studentów i Absolwentów: „Czas na doświadczenie”. W ramach tego programu chcemy osobom zainteresowanym zaoferować pracę, staż lub praktykę. 18 marca 2014 założenia programu zaprezentowaliśmy podczas Targów Pracy na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Jednym ze stałych punktów programu „Czas na doświadczenie” będą szkolenia dla Studentów i Absolwentów chętnych podjąć z nami współpracę. Szkolenia będą organizowane raz na kwartał. Tematyka będzie związana z pracą w branży IT. Najbliższe szkolenie odbędzie się 8 kwietnia 2014, w siedzibie Streamsoft na ul. Wyczółkowskiego 2. Wszystkich chętnych do współpracy z nami zapraszamy na godzinę 10.00. Zgłoś udział w szkoleniu na praca@streamsoft.pl lub szkolenia@streamsoft.pl z dopiskiem: Szkolenie 8 kwietnia 2014.

W ramach tego programu organizujemy również konkurs dla programistów Java. Sprawdź zasady konkursu. Jeśli lubisz programować, to wejdź na stronę konkursu, rozwiąż zadanie i wyślij je do nas. Nagrodą główną jest płatny staż w Dziale Wytwarzania Oprogramowania w Centrali Streamsoft, w Zielonej Górze.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu: w Centrali firmy w Zielonej Górze lub w oddziale warszawskim, to wyślij dokumenty aplikacyjne na praca@streamsoft.pl z dopiskiem: „Czas na doświadczenie”.

Zajmujemy się wieloma ciekawymi projektami i czas spędzony w pracy szybko leci 🙂