Dziś rozpoczęliśmy w Bydgoszczy kolejną edycję bezpłatnych warsztatów dla kadry menadżerskiej firm produkcyjnych. Łącznie nasi specjaliści odwiedzą 6 miast w ciągu 3 tygodni.

Inaugurujemy spotkaniem w Bydgoszczy kolejną edycję warsztatów „Informatyka w produkcji”. To branżowe warsztaty organizowane przez Streamsoft specjalnie dla kadry menadżerskiej zakładów produkcyjnych.

W jesiennej edycji skupimy się na przedstawieniu problemów, na jakie mogą natrafić menadżerowie firm przy wyborze i wdrożeniu systemu klasy ERP. Podpowiemy jak szukać rozwiązań i wspierać produkcję przy wykorzystaniu naszego autorskiego systemu ERP Streamsoft Prestiż.

Możliwość bezpośredniej pracy z systemem Streamsoft Prestiż to nowość tej edycji warsztatów. Praca z systemem (realizacja procesu wyprodukowania wyrobu gotowego) pozwoli zrozumieć logikę działania oraz poznać ergonomię i interfejs samego oprogramowania.

Odwiedzimy łącznie 6 polskich miast: Bydgoszcz, Łódź, Lublin, Kraków, Katowice, Wrocław. Zachęcamy do zapoznania się z agendą oraz do sprawdzenia terminarza i zapisów na warsztaty.

Zapraszamy na nasz firmowy fanpage na Facebooku, gdzie prowadzić będziemy relacje ze spotkań.