14 maja obchodzony będzie Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego. Z tej okazji na Uniwersytecie Zielonogórskim odbędzie się konferencja, na której pojawią się przedstawiciele czołowych firm zielonogórskich. Gościem spotkania będzie Marszałek Województwa Lubuskiego.  Firma Streamsoft jest sponsorem wydarzenia.

Obchody Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego (ŚDSI) w Polsce to poważne debaty, popularyzacyjno-edukacyjne konferencje, konkursy dla młodszych i starszych oraz towarzyskie spotkania. To jedyna okazja, aby spotkać ludzi, którzy popularyzują zagadnienie rozwoju społeczeństwa informacyjnego w Polsce.

W ramach obchodów ŚDSI Uniwersytet Zielonogórski organizuje specjalną konferencję, na której pojawią się przedstawiciele firm, którzy opowiedzą o tym, jak informatyzacja oddziałuje na ich biznes oraz życie każdego z nas. To okazja, aby posłuchać jak w praktyce realizuje się różne projekty związane z wszechobecną cyfryzacją i informatyzacją.

Firma Streamsoft będzie czynnie uczestniczyć w tym ciekawym wydarzeniu. Swoje wystąpienie na temat „E-dnia z życia przedstawiciela e-społeczeństwa” przedstawi Jola Uździcka, dyrektor działu marketingu Streamsoft.

Szczegółowy plan wystąpień dostępny jest pod adresem: http://www.pti.zgora.pl/sdsi

Początek obchodów o godzinie 10:00
Uniwersytet Zielonogórski
Instytut Informatyki i Elektroniki
ul. Podgórna 50
Zielona Góra