Od wykładów i warsztatów w Parku Naukowo-Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego rozpoczną się obchody Dni Województwa Lubuskiego. Już 19 czerwca w części wykładowej „Forum Informatyczne”, zaprezentuje się Jola Uździcka, dyrektor działu marketingu Streamsoft.

W tym roku Dni Województwa Lubuskiego odbędą się w Zielonej Górze w dniach 19, 26-28 czerwca i rozpoczną się od panelu naukowo-technologicznego. 19 czerwca w Parku Naukowo-Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego Centrum Budownictwa Zrównoważonego i Energii w Nowym Kisielinie odbędą się specjalne wykłady i warsztaty. Zaprezentują się w nich przedstawiciele firm z branży informatycznej i nowoczesnych technologii, które działają na terenie województwa lubuskiego. Firmy Streamsoft nie mogło oczywiście w tym wydarzeniu zabraknąć.

Jola Uździcka, dyrektor działu marketingu Streamsoft na wykładzie zaprezentuje temat „Pokolenie Z jako wyzwanie i wartość dodana dla pracodawcy IT”. Wykład rozpocznie się o godzinie 9:15. Zapraszamy!

Park Naukowo-Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego
Centrum Budownictwa Zrównoważonego i Energii
ul. Antoniego Wysockiego 2
Nowy Kisielin