Jak wynika z najnowszego raportu biura badawczo-analitycznego DIS, zatytułowanego „Wdrożenia systemów ERP 2013” – Streamsoft Prestiż jest nadal, a tym samym niezmiennie od 4 lat, najpopularniejszym oprogramowaniem do zarządzania, wybieranym w sektorze średnich przedsiębiorstw. Obecnie nasz udział w rynku średniego ERP wynosi 29,8%. Wartość ta jest wysoka i pokazuje, że w tym segmencie jesteśmy bezkonkurencyjni.

W samym tylko 2013 roku miało miejsce 1259 nowych wdrożeń systemów ERP w sektorze średnich przedsiębiorstw. Z racji, że system Streamsoft Prestiż był najchętniej wybieranym przez klientów, tym samym utrzymaliśmy również pierwsze miejsce i 27,6% udziałów w rynku nowych wdrożeń zrealizowanych w 2013 roku. Raport Dis pokazuje, że wyprzedziliśmy w tej kwestii inne znane na polskim rynku IT marki.

W najbardziej znanym wyścigu na świecie, w Tour de France, lider jedzie z żółtą koszulką, marzeniem właściwie każdego kolarza. Kolorem marki Streamsoft jest niebieski, zatem zasłużyliśmy na „niebieską koszulkę” Lidera rynku IT.

Dziękujemy użytkownikom naszego oprogramowania za zaufanie do naszych produktów.