Konkurs skierowany jest do studentów, absolwentów szkół wyższych z całej Polski oraz do pasjonatów, którzy chcieliby związać swoją przyszłość z branżą IT. To również okazja do zdobycia płatnego stażu i rozpoczęcia kariery zawodowej jako programista w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Na czym polega konkurs?

W tym roku konkurs rusza 11 kwietnia i składa się z dwóch etapów, w którym uczestnicy rozwiązują określone zadanie związane z programowaniem. Pierwszy etap trwać będzie łącznie do 16 maja. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu w Centrali firmy Streamsoft w Zielonej Górze, gdzie uroczyście wręczane będą dyplomy. Dla autorów najlepszych rozwiązań czeka nagroda w postaci 3-miesięcznego płatnego stażu w Dziale Produkcji Oprogramowania w centrali firmy Streamsoft w Zielonej Górze.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że odwiedzisz stronę konkursu: konkurs.streamsoft.pl rozwiążesz zamieszczone na niej zadanie i do 16 maja wyślesz rozwiązanie na adres: konkurs_programista_java@streamsoft.pl. Autorzy najlepszych aplikacji zostaną zaproszeni do II etapu konkursu. Nie czekaj! Oprócz płatnego stażu do wygrania również wiele innych, cennych nagród!

Zapraszamy!